wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 2 - 8
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 3 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 2 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 0 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 5 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 1 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 - 8
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 0 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 1 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 8 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 1 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΑΙΟΛΟΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΕΡΑ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 1 - 3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ : 0 - 6
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ : 5 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 5 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 3 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 7
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ : 2 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 3 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 5 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 0 - 6
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ : 3 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 6 - 0