wrapper

Όλες οι αγωνιστικές της Α' ερασιτεχνικής κατηγορίας για την περίοδο 2017-18 (όλοι οι όμιλοι).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Δόξα Πενταλόφου - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
 
2η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Εθνικός Μετεώρων:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Χαλάστρας:  -  
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ρετζικίου:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
 
3η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - Ιωνικός:  -  
Δόξα Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
 
4η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Εθνικός Μετεώρων:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
Αξιός Ανατολικού - Ελπίδες Χαλάστρας:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Δόξα Ρετζικίου:  -  
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
 
5η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
 
6η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Μετεώρων:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ρετζικίου:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
 
7η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Ρετζικίου:  -  
Μακεδονικός Γέφυρας - Ελπίδες Χαλάστρας:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Αξιός Ανατολικού:  -  
Ιωνικός - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
 
8η αγωνιστική
Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μετεώρων:  -  
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός:  -  
Αξιός Ανατολικού - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
 
9η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Ελπίδες Χαλάστρας:  -  
Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Δόξα Πενταλόφου:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού:  -  
 
10η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Εθνικός Μετεώρων:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
Μακεδονικός Γέφυρας - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού:  -  
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
 
11η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
Ιωνικός - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Χαλάστρας:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου:  -  
 
12η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης - Εθνικός Μετεώρων:  -  
ΑΜΣ Νικόπολη - Ιωνικός:  -  
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αξιός Ανατολικού:  -  
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -  
 
13η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Ιωνικός:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Αξιός Ανατολικού - ΑΜΣ Νικόπολη:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  -  
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων:  -  
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας:  -  
Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες Χαλάστρας:  -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Ελευθεριακός - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Πανόραμα - Ιάσων Αυγής:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Φιλύρου:  -  
 
2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
ΑΣ Νεάπολης - Ελευθεριακός:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Πανόραμα:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
 
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Ελευθεριακός - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Πανόραμα - ΑΣ Νεάπολης:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Ιάσων Αυγής:  -  
 
4η αγωνιστική
Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ελευθεριακός:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Πανόραμα:  -  
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιάσων Αυγής:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
 
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελευθεριακός:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Πανόραμα - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστραπή Μεσαίου:  -  
 
6η αγωνιστική
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Ελευθεριακός - Πανόραμα:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ιάσων Αυγής:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΑΣ Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
 
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Πανόραμα:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός:  -  
Ιάσων Αυγής - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
 
8η αγωνιστική
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Πανόραμα - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ιάσων Αυγής:  -  
Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης:  -  
 
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Πανόραμα:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελευθεριακός:  -  
ΑΣ Νεάπολης - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
 
10η αγωνιστική
Ιάσων Αυγής - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
 
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Ιάσων Αυγής:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - Αρης Καβαλαρίου:  -  
 
12η αγωνιστική
Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Ιάσων Αυγής - ΑΣ Νεάπολης:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Πανόραμα - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
Ελευθεριακός - Αρης Καβαλαρίου:  -  
 
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
ΑΣ Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Πανόραμα:  -  
Ελευθεριακός - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
 
14η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Ιάσων Αυγής - Ελλήσποντος Κριθιάς:  -  
ΑΕ Αμπελοκήπων - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Ελευθεριακός:  -  
Πανόραμα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
 
15η αγωνιστική
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΣ Νεάπολης:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Ελλήσποντος Κριθιάς - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Ελευθεριακός - Ιάσων Αυγής:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Αμπελοκήπων:  -  
Πανόραμα - ΑΕ Φιλύρου:  -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Εθνικός Σοχού - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Χελιδόνια:  -  
Δόξα Ασσήρου - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
 
2η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Σοχού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αίας Ευόσμου:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου:  -  
Χελιδόνια - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
 
3η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Λητής:  -  
Αίας Ευόσμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Χελιδόνια - Μακεδονικός Ασκού:  -  
 
4η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Χελιδόνια:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Μακεδονικός Ασκού:  -  
 
5η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Αίας Ευόσμου:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Σοχού:  -  
Δόξα Ασσήρου - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Λητής:  -  
Χελιδόνια - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
 
6η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Εθνικός Σοχού - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Χελιδόνια:  -  
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
 
7η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Ασσήρου:  -  
Νίκη Ευκαρπίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -  
Χελιδόνια - Αίας Ευόσμου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Σοχού:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
 
8η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Δόξα Ασσήρου - Χελιδόνια:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Αίας Ευόσμου - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Εθνικός Σοχού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
 
9η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Ασσήρου:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Αίας Ευόσμου:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Σοχού:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Λητής:  -  
 
10η αγωνιστική
Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Χελιδόνια - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Εθνικός Σοχού - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
 
11η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Ελλήσποντος Μαδύτου - Χελιδόνια:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -  
Αίας Ευόσμου - Εθνικός Σοχού:  -  
 
12η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Χελιδόνια - Μακεδονικός Λητής:  -  
Νίκη Ευκαρπίας - Αστραπή Δενδροποτάμου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Σοχού:  -  
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου:  -  
 
13η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Εθνικός Σοχού - Χελιδόνια:  -  
Αίας Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας:  -  
Δόξα Ασσήρου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης:  -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
Μαραθώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
ΑΕ Κρήνης - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Μελιτέας - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής:  -  
 
2η αγωνιστική
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Αετός Βασιλικών - Μαραθώνας:  -  
Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μελιτέας:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ορφέας Σουρωτής:  -  
 
3η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας:  -  
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Μελιτέας - Αετός Βασιλικών:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αχιλλέας Περαίας:  -  
 
4η αγωνιστική
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Μαραθώνας - Μελιτέας:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Νίκη Κερασιάς - Ορφέας Σουρωτής:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Περαίας:  -  
 
5η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μελιτέας:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Κρήνης:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μαραθώνας:  -  
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αετός Βασιλικών:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Νίκη Κερασιάς:  -  
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
 
6η αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Μελιτέας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Μαραθώνας - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Αετός Βασιλικών - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Νίκη Κερασιάς - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
 
7η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μελιτέας:  -  
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Κρήνης:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Μαραθώνας:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών:  -  
 
8η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Μελιτέας - ΑΕ Φαλήρου:  -  
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Μαραθώνας - Νίκη Κερασιάς:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών:  -  
 
9η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Ορφέας Σουρωτής:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Νίκη Κερασιάς - Μελιτέας:  -  
Αετός Βασιλικών - ΑΕ Κρήνης:  -  
Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
 
10η αγωνιστική
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αετός Βασιλικών:  -  
Μελιτέας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας:  -  
 
11η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Φαλήρου:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Νίκη Κερασιάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Μελιτέας - ΑΕ Κρήνης:  -  
 
12η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Νίκη Κερασιάς:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Αετός Βασιλικών:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Κρήνης:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Μελιτέας:  -  
 
13η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
Αετός Βασιλικών - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Μαραθώνας - Αχιλλέας Περαίας:  -  
ΑΕ Κρήνης - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Μελιτέας - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Τριαδίου:  -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα