wrapper

Ενδιαφέροντα

Εξελίξεις στον Διγενή Λακκώματος - Τι δήλωσε ο Κασάπης

Ήττα "μαχαιριά" υπέστη την περασμένη αγωνιστική ο Διγενής Λακκώματος αφού έχασε εκτός έδρας από έναν αντίπαλο όπως η Ελπίς Βραστών που μέχρι πρότινος ήταν με μόλις 5 βαθμούς και ως εκ τούτου παρέμεινε και ο ίδιος χαμηλά στη σχετική βαθμολογία.

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 17 και 18 Νοεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο είναι τα κάτωθι.

Τιμωρίες σε παίκτες, παράγοντες και προπονητές!

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας επιβλήθηκαν οι παρακάτω ποινές σε ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 - 11 Νοεμβρίου 2018.

Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 17 Νοεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν στους σημερινούς αγώνες είναι τα εξής: 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1
Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός 1-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΓΣ Ηλιούπολης 3-0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός Ασκού 3-1
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 4-2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Μεσημερίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-4
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης 0-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-0 
Ελπίδες Χαλάστρας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-0
Ομόνοια Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-1
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Αγχιάλου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 3-0
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μετεώρων 1-2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 3-1
Βρασίδας Βρασνών – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Κισσός Χορτιάτη 1-3
ΑΕ Πυλαίας – Προοδευτική 0-0
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ιωάννης Παπάφης 0-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης 2-6
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-1


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Κυψέλη Νεάπολης 3-3

Κερδίστε 170€! Νέος Μεγάλος Διαγωνισμός! Το erasitexnika.gr σε συνεργασία με το Apollonia Casino!

Μεγάλος διαγωνισμός του erasitexnika.gr σε συνεργασία με το Apollonia Club στη Γευγελή!

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 10 και 11 Νοεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου 2018

Σχετικά Άρθρα