wrapper

Τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Κυριακής 7 Οκτωβρίου 2018 έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής 0-2

Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3

Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1

Δόξα Αγ.Παύλου – Ιωνικός 1-0

Αξιός Ανατολικού – ΓΣ Ηλιούπολης 2-2

Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου 1-2

Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός Γέφυρας 0-1

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου 1-4

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής 1-3

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου 2-1

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ακρίτες Συκεών 0-3

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης 1-1

ΠΑΟΚ Σταυρού – Παύλος Μελάς 3-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής 3-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-0

Αετός Βασιλικών – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας 0-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Μεσημερίου 3-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Ολυμπος Δενδροποτάμου 4-2

Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Μαλγάρων 1-4

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Συκεών 1-0

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-0

Δόξα Δρυμού – Εθνικός Αστέρας 2-0

Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Μεσαίου 4-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Διγενής Κρυονερίου 1-0

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Προφήτη 3-0

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Ηρακλής Μοδίου 1-4

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου 5-1

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 1-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 5-1

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Φαλήρου 3-2

Αίολος – Πέρα 2-0

ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-1

ΑΕ Μαρτίου – Κανάρης 1-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-3

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Θράκης 1-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Πυρσός Θεσσαλονίκης 0-2

ΑΣ Αγ. Παύλος – Νίκη Νεοχωρούδας 0-2

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μαραθών Υποδομή 1926 4-0

Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-3

Καπετάν Αγρας – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 3-1

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δόξα Γερακαρούς 4-0

Μακεδών Ευόσμου – Αετός Ανω Σταυρού 6-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα