wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΟΥΦΟΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΑΓΡΙΜΗΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Πανόραμα - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΙΝΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ
Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΑΜΕΝΗΣ
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α. ΔΗΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Εθνικός Μαλγάρων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
ΤΟΠΑΛΗΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Παρθενίου 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Abuhamdan Hasan
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ
Εθνικός Μετεώρων - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ
ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΛΙΑΡΗΣ
ΑΕ Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΝΤΑΟΥΚΑΣ
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΑΣΛΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΔΗΣ Σ.
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:18.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Δ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΝΙΚΟΛΗΣ Δ. ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΤΣΙΩΝΗΣ
Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΤΖΙΚΑΣ Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. ΚΩΤΣΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
ΣΙΣΚΟΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΠΗΓΑΔΑΣ
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΚΩΝ/ΔΗΣ Κ. ΠΕΤΡΕΝΤΖΗΣ ΛΕΖΑΗΣ
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
ΚΩΝ/ΔΗΣ Γ. ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΤΣΙΑΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΦΛΩΡΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Γ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΒΕΡΒΕΡΗΣ


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Ιγνατιάδης, Κουρκουνάσιος, Μεταξάς, Τουμπουλίδης, Χαϊτας, Μουχτάρογλου


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Usore Blessing, Γούλα, Διβίδης, Μιχαηλίδου, Παπαγρηγορίου, Σαριδάκης, Σίσκος, Χορόζογλου.

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα