wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 7 Φεβρουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Δόξα Πενταλόφου 3-1

ΑΟ Καρδίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μακεδονικός 1-1

Παύλος Μελάς - Αίας Ευόσμου 1-2

Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής 2-2

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-1

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1

ΓΣ Ηλιούπολης - Νίκη Μεσημερίου 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Ευόσμου 1-3

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ελευθεριακός 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης 3-0

Δόξα Αγ.Παύλου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 5-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αστέρας Ανάληψης –- Αρης Ξηροποτάμου 1-0

ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Κολχικού 2-0

Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 3-0

ΑΕ Φιλύρου - Αρης Καβαλαρίου 1-2

Εθνικός Λαγυνών - Διγενής Μονολόφου 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μαγνησιακός - Αναγέννηση Προχώματος 1-0

ΑΣ Μενεμένης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1

Αστραπή Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας 2-2

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3

Εθνικός Μετεώρων - Ιωάννης Παπάφης 3-1

Προοδευτική - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 2-1

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-3

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Ηλιούπολης 3-2

Πανόραμα - Αίολος 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-1

Εθνικός Ευόσμου - Δόξα Αρετής 0-0

Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-0

Αριστοτέλης - ΑΕ Μαρτίου 1-5

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αετός Βασιλικών 0-4

ΓΣ Φοίνικα - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελλήσποντος Μαδύτου 3-1

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 5-1

Εθνικός Σοχού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού 1-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μακεδών Ευόσμου 2-5

Θεσσαλονίκη - Φίλιππος Ελεούσας 4-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Αστραπή Νεάπολης 0-3

ΑΣ Αγ. Παύλος - Καπετάν Αγρας 1-0

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-2

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πήγασος 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-1

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-1

Κανάρης - Σάντος 0-1

Αναγέννηση Επταπυργίου - Δόξα Λακκιάς 1-6

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Ηρακλής Μοδίου 1-1

ΠΑΟ Καρτερών - Τρίτων Βόλβης 7-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα