wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 21 Ιανουαρίου 2017.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Μακεδονικός - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 0-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου 1-2 τελικό

Μελιτέας - ΑΣ Νεάπολης 2-0 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Χελιδόνια 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα 3-0 τελικό

Πανόραμα - ΠΑΟΝ Επιβατών 2-1 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 4-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Μενεμένης 0-0 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Θρίαμβος Παρθενίου 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-3 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-0 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

Ενωση Συκεών – Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 4-1 τελικό

Ντίνος Κούης - Εθνικός Ευόσμου 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 3-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 0-2 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Θρίαμβος Ταγαράδων 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-2 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Βορράς Αμπελοκήπων 0-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Δόξα Λακκιάς - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-0 τελικό

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 4-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Μελισσουργός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3 τελικό

Δόξα Γερακαρούς - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 1-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα