wrapper

Παρακολουθήστε εδώ όλες τις φιλικές αναμετρήσεις των ομάδων κατά την περίοδο του καλοκαιριού 2017.

Για κάθε αλλαγή ή τροποποίηση στο πρόγραμμα οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., (ή στο Facebook), ενώ η σελίδα θα ενημερώνεται διαρκώς.

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες 1-0

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Καλλικράτεια - ΑΕ Ευόσμου 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης 0-2
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 6-1
Τρίγλια – Ακρίτες Συκεών 3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κανονιέρηδες 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μελιτέας 2-3

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου 2-0
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα 3-3
Νίκη Πολυγύρου – Ορφέας Σουρωτής 4-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Επανομής 0-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Νίκη Μεσημερίου 2-4
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μελιτέας 0-2
Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας 1-2
ΠΑΟΝΕ - Καλλικράτεια 0-4
Δόξα Πενταλόφου - Θύελλα Περιστερώνα 2-1
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 3-0
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Κ17 0-2

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Μακεδονικός Λητής - Κανονιέρηδες 2-1
Ατρόμητος Παλιού Αγιονερίου - Δόξα Ελπίδας 5-1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 0-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Ευόσμου 5-1
Μακεδονικός - Παύλος Μελάς 2-0
ΑΕ Πυλαίας – Νίκη Κερασιάς 1-3
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας 1-2
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας 0-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Δόξα Ρετζικίου 1-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου 1-5
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Θύελλα Περιστερώνα – Ομόνοια Σίνδου 2-2
Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-3
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – ΠΑΟΝΕ 1-3
Ιωνικός – Μακεδονικός Λητής 3-0
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΚ (Κ17) 0-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0
Άρης Καβαλαρίου - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-3
Φοίνικας Πολίχνης - Λεβέντης Λεβεντοχωρίου 6-1
ΓΣ Ηλιούπολης - Μελιτέας 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Καλλικράτεια 2-4
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΣ Νεάπολης 1-2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Νίκη Ευκαρπίας - Άρης Καβαλαρίου 4-2
ΠΟ Τρίγλιας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Γερμανική Ακαδημία 0-4

ΠΕΜΠΤΗ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Κανονιέρηδες 1-3
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 1-0
Νίκη Ευκαρπίας – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 4-0
Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-3
Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς 1-1
Δόξα Πενταλόφου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Αετός Βασιλικών - ΑΟ Καρδίας 0-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Φώκαιες – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-0
Μελιτέας - Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-0

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Δόξα Τριλόφου - Αριστοτέλης Σταγείρων 1-1
Δόξα Ελπίδας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Ευόσμου 0-2
Μέγας Αλέξανδρος - ΑΕ Πυλαίας 1-0
Άρης Καβαλαρίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-0
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού 1-0
Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αίας Ευόσμου 1-4
Δόξα Ρετζικίου – ΑΜΣ Νικόπολη 0-2
Νίκη Μεσημερίου - ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Πενταλόφου 2-4
Ομόνοια Σίνδου – Χελιδόνια 3-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Καλλικράτεια 1-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελευθεριακός 1-2
ΑΕ Φιλύρου - Ιάσων Αυγής 1-6
Νίκη Κερασιάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-2
Ακρίτες Συκεών - ΓΣ Ηλιούπολης 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Στρατώνι 1-2
ΠΑΟΝΕ - ΑΟ Καρδίας 1-6
Σάντος Πανοράματος - Αετός Βαρβάρας 2-2
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Μουδανιά - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ιωνικός 1-1
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου 0-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 6-0
Ομόνοια Σίνδου – Πάικο 1-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Φοίνικας Πολίχνης 2-2
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Μαραθώνας 1-1
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Γέφυρας 0-3
Αχιλλέας Περαίας - ΑE Νέας Κρήνης 2-0
Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες 2-5
ΠΑΟ Κουφαλίων - Καμπανιακός 3-0
Πανόραμα - Μελιτέας 1-1
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-2
Άρης Κασσανδρείας - Παύλος Μελάς 3-3
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Νίκη Ευκαρπίας - Ελλήσποντος Κριθιάς 2-3

ΤΡΙΤΗ 22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΕ Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Ασκού 1-1
ΑΕ Πυλαίας - Σάντος 5-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Αίας Ευόσμου 1-3
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ΑΕ Ευόσμου 1-2
Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης 2-2
Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 3-1
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟ Καρδίας 0-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιάσων Αυγής 0-7
Δόξα Ρετζικίου – Νίκη Μεσημερίου 2-5
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου 3-5
ΠΑΟΝΕ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2
Αστέρας Αμπελοκήπων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-6
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΜΣ Νικόπολη 2-4
Νίκη Κερασιάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-0
Ακρίτες Συκεών – Θύελλα Περιστερώνα 1-2
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1
Νέα Κρήνη Χαλκιδικής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-0
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Άρης Καβαλαρίου 5-1
ΑΕ Χαριλάου - Μαραθώνας 2-2
Μέγας Αλέξανδρος - Γερμανική Ακαδημία 4-1
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μουδανίων 7-1
Στρατώνι - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-1
Φοίνικας Πολίχνης - Αγροτικός Αστέρας 0-3
Καμπανιακός - Ελπίδες Χαλάστρας 5-0
Δόξα Ελπίδας - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-0
Μαγνησιακός - Δόξα Πενταλόφου 0-5
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Επανομής 1-4
Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0
Μελιτέας - Ελπίδες Μακεδονικού 4-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3
Εθνικός Γιαννιτσών - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
Δόξα Αγίου Παύλου - ΑΣ Νεάπολης 1-3

ΠΕΜΠΤΗ 24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2016

Αξιός Ανατολικού - Εθνικός Μετεώρων 5-0
Αετός Βαρβάρας - Ελλήσποντος Μαδύτου 4-2
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας 1-0
ΠΑΟ Καρτερών - Αναγέννηση Ρυσίου 0-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2016

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη 4-1

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Κολχικού 2-2
Αίας Ευόσμου – Μαραθώνας 0-3
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Μακεδονικός Ασκού 3-1
Δόξα Ελπίδας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 3-2
Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1
ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσσαλονίκης 3-1
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-0
Νίκη Ευκαρπίας - Νίκη Μεσημερίου 1-0
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-8
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ακρίτες Συκεών 0-3
Άρης Καβαλαρίου – Δόξα Ρετζικίου 0-3
Όλυμπος Δενδροποτάμου – Ελπίδες Ευόσμου 3-3
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιάσων Αυγής 1-2
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 5-2
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-1
Ιωνικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-3
Μακεδονικός Λητής – Ελευθεριακός 0-3
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 5-3
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΣ Νεάπολης 1-2
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΠΑΟ Διοικητηρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νίκη Ηρακλείου 2-2
Νίκη Κερασιάς – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 6-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Γέφυρας 3-1
Δάφνη Ευαγγελισμού – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου 3-3
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
ΑΕ Φιλύρου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΟ Δορκάδας 2-5
Αετός Βασιλικών - Δόξα Τριλόφου 5-0
ΠΑΟΝΕ - Γερμανική Ακαδημία 6-2
Παύλος Μελάς - Αγροτικός Αστέρας 1-1
Αξιός Ανατολικού - Ελπίδες Χαλάστρας 4-2
ΠΑΟ Κουφαλίων – Θύελλα Περιστερώνα 4-0
ΜΑΣ Αγχιάλου – Χελιδόνια 0-4
Αστραπή Μεσαίου - Μελιτέας 2-4
Φοίνικας Πολίχνης - Άρης Ξηροποτάμου 7-0

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Άρης Καβαλαρίου - ΑΕ Ευόσμου 1-4
Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-7
Ομόνοια Σϊνδου – Άρης Κασσανδρείας 3-2
Εθνικός Αστέρας- Νέστωρ Όσσας 2-5
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη 4-2
Δόξα Τριλόφου - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 6-4
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-2
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Κανονιέρηδες 2-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου -  Αγροτικός Αστέρας (Κ17) 3-2
Εθνικός Σοχού - ΠΑΟΚ (Κ17) 1-1
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-3
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
ΑΕ Χαριλάου - ΠΟ Ξηροκρήνης 5-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-3
Θρίαμβος Παρθενίου - Λιανοβέργι Ημαθίας 5-0
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Ανοξιάς 2-2

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Θύελλα Περιστερώνα – Αίας Ευόσμου 2-3

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΣ Νικόπολης 1-2
Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-2
Δόξα Ελπίδας – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 3-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ιωνικός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΑΟΝΕ - Αναγέννηση Επανομής ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστου 8-0
Αξιός Ανατολικού - Καμπανιακός 2-1
Δόξα Ρετζικίου – Μακεδονικός Ασκού 2-1
Όλυμπος Δενδροποτάμου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζαχαρία Ζάχου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Πανόραμα - Νίκη Μεσημερίου 0-3
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟ Καρτερών 0-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Χελιδόνια 7-0
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Γερμανική Ακαδημία 2-2
Ελευθεριακός – Στρατώνι 4-5
Μακεδονικός Λητής – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-1
Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
Αετός Βαρβάρας - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ελπίδες Μακεδονικού  0-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-4
Αετός Βασιλικών - Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΠΑΟΚ Κ17 0-4
ΑΕ Νέας Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας 0-2
Κεραυνός Κολχικού - Αγροτικός Αστέρας 4-2
ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 1-0
Εθνικός Μαλγάρων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-3
Παύλος Μελάς - Τρίκαλα Ημαθίας 2-4
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-4
Άρης Καβαλαρίου - Κανονιέρηδες 1-0
Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης 1-1
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2
Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Φαλήρου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σταυρούπολης 5-3
Άγιος Παντελεήμονας Κιλκίς - Δόξα Δρυμού 1-2
ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Μετεώρων 4-1
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4-2
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζαχαρία Ζάχου 3-5

ΠΕΜΠΤΗ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Εθνικός Μετεώρων - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1
Δόξα Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Ιωνικός - Ηρακλής 0-2
ΠΑΟΝΕ - Αναγέννηση Επανομής 1-0
Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζαχαρία Ζάχου 1-5
Εθνικός Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-1

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Εθνικός Σοχού – Μελιτέας 0-1
Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Κερασιάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Παύλος Μελάς 0-1
Καμπανιακός - Ομόνοια Σίνδου 1-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1
Ελευθεριακός – Νίκη Μεσημερίου 0-3
Ιάσων Αυγής - Ακρίτες Συκεών 2-1
Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-4
Αετός Βασιλικών – Αετοί Θεσσαλονίκης 7-1
Κανονιέρηδες - Παλατίτσια Βέροιας 3-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Εθνικός Μετεώρων 2-0
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Νίκη Ηρακλείου 4-3
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Γέφυρας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ποντιακός Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΓΣ Ηλιούπολης 2-3
Δόξα Ελπίδας - Άρης Ξηροποτάμου 2-1
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας 5-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2
Χελιδόνια - ΑΕ Φαλήρου 5-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Αίολος 2-2
Αχιλλέας Περαίας - Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αγροτικός Αστέρας 0-1
Νέα Καλλικράτεια - ΑΟ Καρδίας 2-2
ΑΕ Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1
Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-3
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-1
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Χαριλάου Άγιος Ελευθέριος 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μαραθώνας 1-1
ΠΑΟΝΕ - Δάφνη Ευαγγελισμού 4-2
Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1
Διγενής Λακκώματος - ΑΕ Καλλιθέας 2-1
Δόξα Ασσήρου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2
Όλυνθος - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0
Μακεδονικός Λητής - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-1

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αίας Ευόσμου 2-0
Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 6-3
Μέντεκας Καλαμαριάς - Κισσός Χορτιάτη 1-0
Μέγας Αλέξανδρος - Μαραθώνας 2-3
Δόξα Ρετζικίου – Σάντος 5-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Α.Σ. Πέρα 3-3
Μακεδονικός Ασκού- Εθνικός Αστέρας 0-0
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Γερμανική Ακαδημία 2-2
Δόξα Δρυμού – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-5
ΑΣ Μενεμένης - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-3
Δόξα Τριλόφου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3
ΑΕ Νέας Κρήνης - Όλυμπος Δενδροποτάμου 5-1
Θύελλα Περιστερώνα - Ιωνικός 2-0
Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς 6-2
Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας 1-2
Πολύπετρο - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-4
Άρης Καβαλαρίου - Εθνικός Πυλαίας 0-2
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζαχαρία Ζάχου - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-1
Δόξα Πενταλόφου - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1
Αναγέννηση Προχώματος - ΜΑΣ Αγχιάλου 3-0
Αστέρας Ραιδεστού - Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης 4-1
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 5-3
Δράση Αρδαμερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-3
Βρασίδας Βρεσνών - Ηρακλής Μοδίου 4-4
Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΕ Καλοχωρίου - Ντίνος Κούης 3-2

ΤΡΙΤΗ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Καμπανιακός - ΑΜΣ Νικόπολη 2-0
Αίολος - Φοίνικας Καλαμαριάς 6-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Άρης Καβαλαρίου – Αίας Ευόσμου 1-3
Κισσός Χορτιάτη – Αριστοτέλης Σταγείρων 1-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θρίαμβος Παρθενίου 2-0
Όλυμπος Δενδροποτάμου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0
Μέγας Αλέξανδρος – Ελευθεριακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-3
Νίκη Ηρακλείου - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Νέστωρ Όσσας 0-4
Δόξα Αγίου Παύλου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 8-4
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Αχιλλέας Περαίας 2-1
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Ελπίδες Ευόσμου 5-5
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ιωάννης Παπάφης 0-1
ΠΑΕ Τερψιθέας  Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-0

ΠΕΜΠΤΗ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου – ΠΑΟ Ξυλούπολης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ Μενεμένης 2-1
Αίολος - ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη 1-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Αστέρας 3-3

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΠΣ Κανάρης 0-3
Όλυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης 5-1
Νίκη Ηρακλείου - Νέοι Κεραυνού Κολχικού 2-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 4-4
Θρίαμβος Ταγαράδων - Γερμανική Ακαδημία 1-6

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 5-2
Βρασίδας Βρασνών - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου 5-2
Εθνικός Αστέρας - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΣ Μενεμένη 2-2
Ιταλική Ακαδημία - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-2
Δόξα Δρυμού - Κισσός Χορτιάτη 3-3

ΤΡΙΤΗ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Όλυμπος Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας 1-6
Αίολος - Αισχύλος Θεσσαλονίκης 4-2

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Π.Α.Ο. Ξυλούπολης 0-4
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3
Δόξα Αγίου Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη 3-1
Νίκη Ηρακλείου - Ομόνοια Σταυρούπολης 4-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Γερακαρούς Κιλκίς 4-3

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Αίολος - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-3

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-2
Δόξα Ελπίδος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-4

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Εθνικός Ευόσμου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζαχαρία Ζάχου 2-2
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Προφήτη 3-3

ΤΡΙΤΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Όλυμπος Δενδροποτάμου - Δράση Αρδαμερίου 2-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα