wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 17 Δεκεμβρίου 2017.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Παύλος Μελάς 0-1 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-2 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Επανομής 2-2 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Ευόσμου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Ιωνικός 0-3 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αξιός Ανατολικού 1-0 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 τελικό

Ιάσων Αυγής - Ελλήσποντος Κριθιάς 4-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αρης Καβαλαρίου 2-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Ελευθεριακός 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-1 τελικό

Χελιδόνια - Μακεδονικός Λητής 1-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Σοχού 0-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου 3-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Νίκη Κερασιάς 1-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Αετός Βασιλικών 0-2 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-4 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 2-1 τελικό

Μαγνησιακός - Ορφέας Αγίας Τριάδας 4-1 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Νίκη Νεοχωρούδας 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Σταυραετός Ευξεινούπολης 5-2 τελικό

Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 2-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Αστέρας 2-1 τελικό

Προοδευτική - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-2 τελικό

Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Λαγυνών 2-0 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-2 τελικό

Αίολος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3 τελικό

Κανονιέρηδες - ΠΑΟ Καρτερών 6-2 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλης 2-0 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 1-0 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου 3-2 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΜΑΣ Στίβου 3-0 τελικό (ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Προχώματος 1-3 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Ντίνος Κούης 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΣ Αγ. Παύλος 1-0 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-2 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Κανάρης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-4 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926 2-3 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 1-1 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-1 τελικό

Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 7-1 τελικό


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα