wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 20 Ιανουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστικής)

Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Κολχικού 1-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου 3-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ακρίτες Συκεών 3-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-3 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Εθνικός Μετεώρων 0-2 τελικό

Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού 3-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ελπίδες Χαλάστρας 1-1 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Ρετζικίου 2-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Πανόραμα - Αστραπή Μεσαίου 4-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Λητής 1-0 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-2 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Αίας Ευόσμου 1-0 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Ασσήρου 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-3 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αίολος 1-0 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-2 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟ Καρτερών 2-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ηρακλείου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου 1-0 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-2 τελικό

Πέρα - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

Αριστοτέλης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Δράση Αρδαμερίου 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα