wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 18 Μαρτίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Κεραυνός Κολχικού 1-2 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Παύλος Μελάς 2-2 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Νίκη Μεσημερίου 0-1 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - ΑΜΣ Νικόπολη 4-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Ιάσων Αυγής 3-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Πανόραμα 2-4 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αρης Καβαλαρίου 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής 0-3 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Τριαδίου 3-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Μελιτέας 0-4 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης 1-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Μαραθώνας 0-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 3-0 τελικο

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Φίλιππος Ελεούσας 3-1 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Θρίαμβος Παρθενίου 1-7 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-1 τελικό

Μαγνησιακός - ΜΑΣ Αγχιάλου 3-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας - ΑΣ Μενεμένης 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-4 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αστραπή Νεάπολης 0-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Πυλαίας 0-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Ιωάννης Παπάφης 1-5 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ενωση Συκεών 2-3 τελικό

Προοδευτική - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-2 τελικό

Αίολος - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-3 τελικό

Κανονιέρηδες - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 6-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Πυρσός Αγίας Τριάδας 6-0 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αριστοτέλης 0-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πέρα 0-3 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Θρίαμβος Ταγαράδων 3-0 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-2 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Βρασίδας Βρασνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Διγενής Κρυονερίου 2-3 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Ξηροποτάμου 0-0 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-0 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Εθνικός Ευόσμου 0-3 α.α

Δάφνη Ακροποτάμου - Αίολος Ευόσμου 2014 4-4 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων  2-1 (Διακοπή Αγώνα)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Παπάδες 2-6 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 2-2 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Βορράς Αμπελοκήπων

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης 2-0 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κανάρης 4-2 τελικό

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-2 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Καπετάν Αγρας 2-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δράση Αρδαμερίου 4-0 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - ΑΟ Θράκης 5-1 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς 3-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα