wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.10.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ιωνικός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ακρίτες Συκεών - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Παύλος Μελάς - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Αίολος
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Κανάρης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Δόξα Γερακαρούς - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Δουβλέκης, Καφαδάρης, Λαζαρίδης, Μπούρος, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γούλα, Δερβένης, Κεβρεκίδου, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Παντελίδης, Σίσκος, Τάτσης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.10.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) - ώρα: 16.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Καμπανιακός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μελιτέας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Σοχού - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πανόραμα - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.30
- Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Προφήτη - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πέρα - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Προοδευτική
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αναγέννηση Επταπυργίου - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Καρτερών - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Μπιλμπίλης, Μπούρος, Ρακόπουλος, Σκούφος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Abuhamdan Hasan, Διβίδης, Καλαϊτζόγλου, Κεβρεκίδου, Κρεσάν, Μάττας, Παντερίδης, Στρατής, Τζήκας, Τσιρμίγκα.

16.30: Abuhamdan Hasan, Balousha Moh., Γούλα, Δερβένης, Διβιδης, Καλαϊτζόγλου, Κρεσάν, Μαργαρίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Παντερίδης, Στρατής, Τσιρμίγκα.

Προσθήκη σχολίου