wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.


Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αριστοτέλης - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00
Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Γερακαρούς - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:15.00
Γιατρός:Τσαντεκίδης Κυριάκος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Μελετιάδης, Παπατζίκος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Κυριακίδης, Μιχαηλίδου, Ριζνιοτόπουλος, Στάθη, Στρατής, Τζήκας, Χορόζογλου.








ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.11.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠAO Κουφαλίων – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00

Μακεδονικός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μελιτέας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ιάσων Αυγής - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θύελλα Περιστερώνα - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

ΓΣ Ηλιούπολης - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Ιωνικός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

ΠΑΟ Δορκάδας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Εθνικός Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Τσαντεκίδης Κυριάκος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:13.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.15
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.15
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Balousha Mohammed

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Δόξα Ασσήρου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:11.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αρης Ξηροποτάμου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:15.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.00
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Προοδευτική - Αίολος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30
Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Κανάρης - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Μέννη Αλεξ. Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Νεοχωρούδας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.00
Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00
Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.30
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Καρτερών - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Ιγνατιάδης, Λημνιός, Σκούφος, Τουμπουλίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Ανδρικόπουλος, Δερβένης, Κεβρεκίδου, Μαστρογιάννης, Πολυπαθέλη, Σπυρίδου, Τζήκας.


15.00: Ανδρικόπουλος, Γούλα, Κεβρεκίδου, Μαστρογιάννης, Πολυπαθέλη, Ριζνιοτόπουλος, Στάθη, Τάτσης, Τσιρμίγκα.

Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!

Πολυμέσα

Προσθήκη σχολίου