wrapper

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12.05.2019


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
Αετοί Θες/κης 2015 - Καστοριά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Καμπανιακός - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Οι αγώνες θα οριστούν την Τετάρτη 8/5/2019 μετά το τέλος της συνάντησης Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου και θα διεξαχθούν την Κυριακή 12/5/2019 και ώρα 17.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Οι αγώνες θα οριστούν την Τετάρτη 8/5/2019 μετά το τέλος της συνάντησης Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου και θα διεξαχθούν την Κυριακή 12/5/2019 και ώρα 17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Προοδευτική - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερμαίκού Θέρμης - Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Καφαδάρης, Ναζίρης, Γαρυπίδης, Χατζόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργιούλα – Σιάρκου, Θεοδωρίδης, Πουλιάσης, Φαρμάκη, Ριζνιοτόπουλος.

Προσθήκη σχολίου