wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός – Αρης Παλαιοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Balousha Mohammed

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ρακόπουλος, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Ζησόπουλος, Usore Blessing.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11.2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΟ Λέοντες – Καβάλα ‘86

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Δόξα Ρετζικίου - Μέντεκας Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Ρετζικίου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Δρόσος, Κουρκουνάσιος, Κοντός, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γεώργιος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 12.30: Βασιλείου, Παπαδημόπουλος, Σπυρίδου, Ανεστιάδου.

14.30 – 15.30: Καλαϊτζίδου, Αναγνώστου, Balousha Mohammed, Κοντογιάννη, Μαργαρίτης.


Προσθήκη σχολίου