wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Μαϊου 2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.05.2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Α' βοήθειες:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας – Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δεμερτζής, Κόντος, Παπατζίκος, Χαϊτας.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.05.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο: Τούμπας - ώρα: 17.00
- Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θερμαίκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
-----------------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ακαδ. Γ. Κούδας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Αθλ. Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΕ Χαριλάου Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Μεταξάς, Μουχτάρογλου, Παπατζίκος, Χαίτας.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:


16.30 – 18.00: Μακρίδης, Πολυπαθέλη, Λουκοβίτης, Παπαγρηγορίου, Κεχαγιά, Χαρατσίδης.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γερόπουλος, Σαριδάκης, Λαζάρου, Χατζηαθανασίου, Χαρατσίδης, Βαζακίδης.

Προσθήκη σχολίου