wrapper

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17 0 11-5 5-2-1 8-4 3-1-1 3-1 2-1-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 16 0 15-10 5-1-2 10-4 3-0-1 5-6 2-1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16 0 13-9 5-1-2 7-3 3-0-0 6-6 2-1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 14 0 20-12 4-2-2 14-6 3-0-1 6-6 1-2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 14 0 13-8 4-2-2 9-3 3-2-0 4-5 1-0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 14 0 10-7 4-2-2 5-3 2-2-0 5-4 2-0-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 11 0 12-10 3-2-3 7-4 2-1-1 5-6 1-1-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 11 0 10-11 3-2-3 4-8 0-1-2 6-3 3-1-1
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 10 0 11-11 3-1-4 4-5 1-1-2 7-6 2-0-2
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 10 0 11-14 3-1-4 5-4 2-1-1 6-10 1-0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 8 0 5-6 2-2-4 3-5 1-1-3 2-1 1-1-1
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 8 0 15-23 2-2-4 11-10 2-1-1 4-13 0-1-3
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 7 0 9-16 2-1-5 1-5 0-0-3 8-11 2-1-2
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 7-20 0-1-7 2-8 0-0-4 5-12 0-1-3

Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ