wrapper

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 27 0 25-10 8-3-0 15-5 5-1-0 10-5 3-2-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 24 0 19-6 7-3-1 13-2 5-0-1 6-4 2-3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22 0 20-10 6-4-1 8-2 3-2-0 12-8 3-2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 19 0 13-9 6-1-4 9-3 4-1-1 4-6 2-0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 17 0 17-14 5-2-4 11-6 3-1-1 6-8 2-1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 17 0 13-13 5-2-4 7-3 3-1-2 6-10 2-1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15 0 17-14 4-3-4 10-4 3-2-1 7-10 1-1-3
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 15 -2 9-10 5-2-4 5-5 3-0-2 4-5 2-2-2
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 14 0 11-17 4-2-5 8-6 3-2-1 3-11 1-0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13 0 13-14 3-4-4 10-4 3-2-0 3-10 0-2-4
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 13 0 15-18 3-4-4 11-10 2-3-1 4-8 1-1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13 0 11-16 4-1-6 7-3 3-1-1 4-13 1-0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 12 0 16-15 3-3-5 7-5 2-1-2 9-10 1-2-3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 12 0 13-26 4-0-7 7-14 2-0-3 6-12 2-0-4
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 10 0 15-19 2-4-5 9-11 1-2-3 6-8 1-2-2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 6-22 0-0-11 4-9 0-0-5 2-13 0-0-6

Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Βαθμολογία Α' Ερασιτεχνικής 1ος όμιλος