wrapper

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0

Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ     ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ