wrapper

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 15 0 24-0 5-0-0 19-0 3-0-0 5-0 2-0-0
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 13 0 17-4 4-1-0 8-0 2-0-0 9-4 2-1-0
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 12 0 14-7 4-0-1 8-4 2-0-1 6-3 2-0-0
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 7 0 8-7 2-1-2 8-4 2-0-1 0-3 0-1-1
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 7 0 5-5 2-1-2 1-5 0-1-2 4-0 2-0-0
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 0 9-8 2-0-3 5-5 1-0-1 4-3 1-0-2
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 0 6-9 1-2-2 3-5 0-1-1 3-4 1-1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 4 0 7-18 1-1-3 2-4 0-1-1 5-14 1-0-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 0 6-15 1-0-4 2-9 0-0-3 4-6 1-0-1
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 3-26 0-0-5 1-6 0-0-2 2-20 0-0-3

Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 6 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 4 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 7 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 5 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 2 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 4 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 6 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 11 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 2 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ