wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου, 28 Νοεμβρίου 2015 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (15η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 (τελικό)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού (Αναβάλλεται λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου)

Ομόνοια Σίνδου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 2-1 (τελικό)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Μελιτέας - ΑΣ Νεάπολης 1-1 (τελικό)

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 4-1 (τελικό)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Δόξα Αγ.Παύλου 1-0 (τελικό)

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών 2-0 (τελικό)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ορφέας Σουρωτής 1-2 (τελικό)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Χελιδόνια 3-1 (τελικό)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 (τελικό)

Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 (τελικό)

Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Επανομής 0-3 (τελικό)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Εθνικός Μαλγάρων 2-2 (τελικό)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-2 (τελικό)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Πανόραμα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-2 (τελικό)

ΑΕ Πυλαίας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-0 (τελικό)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 0-1 (τελικό)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-3 (τελικό)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Κισσός Χορτιάτη 0-1 (τελικό)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Ερμής Μηχανιώνας 8-0 (τελικό)

Αετός Βασιλικών - ΓΣ Φοίνικα 2-0 (τελικό)

Ιπποκράτης Σουρωτής - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 3-0 (τελικό)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Βρασίδας Βρασνών 1-1 (τελικό)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 (τελικό)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας 1-3 (τελικό)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θεσσαλονίκη 1-0 (τελικό)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 3-3 (το παιχνίδι διακόπηκε στο 93' λόγω επεισοδίων)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Μαντουλίδης - Δόξα Λακκιάς 5-0 (τελικό)

Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-0 (τελικό)

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-2 (τελικό)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Δόξα Γερακαρούς 5-2 (τελικό)

Εθνικός Προφήτη - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-0 (τελικό)

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα