wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου 23 Ιανουαρίου 2016.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός 1-1

ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 1-1

Φοίνικας Πολίχνης - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟ Μεσήμβριας 0-0

Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0

Ιωνικός - ΑΕ Ευόσμου 0-2

Ομόνοια Σίνδου - Ελευθεριακός 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης 0-4

Πέρα - Ενωση Συκεών 2-1

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-2

Μελιτέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0

Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Πυλαίας 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής 1-1

Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής 1-1

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2

Χελιδόνια - ΑΕ Κρήνης 2-2

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-0

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας 4-0

Αστραπή Μεσαίου - Αρης Καβαλαρίου 0-0

Διγενής Μονολόφου - Αρης Ξηροποτάμου 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μαγνησιακός 1-2

Εθνικός Μαλγάρων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-2

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 5-3

Αίολος - ΑΕ Πυλαίας 2-4

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδα Τούμπας 1-6

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ιπποκράτης Σουρωτής 2-2

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Νίκη Κερασιάς 1-6

Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-3

Αετός Βασιλικών - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Βασιλούδι 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Μακεδών Ευόσμου 7-1

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Φίλιππος Ελεούσας 2-3

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Δάφνη Ακροποτάμου 5-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - Πήγασος 2-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 2-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Εθνικός Προφήτη 3-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα