wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 27 Φεβρουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς 1-0

Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός Λητής 1-0

Οδυσσέας Κορδελιού - ΓΣ Ηλιούπολης 1-0

Μακεδονικός - Νίκη Μεσημερίου 0-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αδένδρου 1-0

Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1

Ιωνικός - ΑΟ Μεσήμβριας 1-0

Νίκη Ευκαρπίας - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-1

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φαλήρου 0-1

Μελιτέας - Ενωση Συκεών 4-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρας Ραιδεστού 0-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επανομής 0-3

Χελιδόνια - Μαραθώνας 2-4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - ΑΕ Φιλύρου 1-3

Αστραπή Μεσαίου - Αστέρας Ανάληψης 5-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νίκη Νεοχωρούδας 1-1

Ελπίδες Χαλάστρας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-4

Εθνικός Μαλγάρων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ελπίδα Τούμπας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-1

Πανόραμα - Εθνικός Μετεώρων 2-1

Αίολος - Προοδευτική 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0

Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης 4-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-0

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ιπποκράτης Σουρωτής 5-3

Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 2-0

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΑΣ Βασιλούδι - ΑΣ Αρέθουσα 5-0

Διγενής Κρυονερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-3

Αετός Ανω Σταυρού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 1-5

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου 0-4

Μπέμπηδες Ιωνίας - Φίλιππος Ελεούσας 1-1

Εύοσμος 2006 - Θεσσαλονίκη 0-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μαντουλίδης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-7

Κανάρης - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-0

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αναγέννηση Επταπυργίου 17:30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα