wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 28 Φεβρουαρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 τελικό

ΑΟ Καρδίας - Θύελλα Περιστερώνα 0-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 4-0 τελικό

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-0 τελικό

Αναγέννηση 2005 - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Πέρα 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης 1-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Αρης Ξηροποτάμου 2-0 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου 0-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 3-0 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-6 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Δρυμού 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-3 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μαγνησιακός 0-3 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΣ Μενεμένης 2-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Πυλαίας 2-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 4-0 τελικό

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ιωάννης Παπάφης 1-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Δόξα Ρετζικίου 0-2 τελικό

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Κανονιέρηδες 0-6 τελικό

Δόξα Αρετής - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-3 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Κισσός Χορτιάτη 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Νίκη Κερασιάς 0-6 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Μαρτίου 2-0 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-1 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-6 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 3-1 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Κυψέλη Νεάπολης 5-0 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Πήγασος 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Δόξα Λακκιάς 2-2 τελικό

Σάντος - Μέγας Αλέξανδρος 2014 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς 1-1 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Μελισσουργός 1-7 τελικό

Τρίτων Βόλβης - Μακεδονία Καλαμωτού 0-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα