wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 27 Μαρτίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΓΣ Ηλιούπολης 4-1 τελικό

Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Μεσημερίου 3-2 τελικό

Παύλος Μελάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-0 τελικό

ΑΟ Καρδίας - Αίας Ευόσμου 3-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός 3-2 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Ελευθεριακός 0-2 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ομόνοια Σίνδου 0-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Δόξα Αδένδρου 5-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-3 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-1 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Μακεδονικός Γέφυρας 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Αναγέννηση 2005 - Εθνικός Πυλαίας 2-1 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ακρίτες Συκεών 1-1 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 4-4 τελικό

Πέρα - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-4 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 τελικό

Χελιδόνια - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-2 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2 τελικό

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης 1-4 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού 1-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Τριαδίου 5-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-2 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ολυμπος Δενδροποτάμου 5-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Ελπίδες Χαλάστρας 0-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-5 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μαγνησιακός 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Πανόραμα 2-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-2 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Πυλαίας 2-1 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης –- Ελπίδες Ηλιούπολης 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-2 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Αρετής 2-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 5-1 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου 0-6 τελικό

ΓΣ Φοίνικα - Αετός Βασιλικών 1-5 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1 τελικό

Αριστοτέλης - Θρίαμβος Ταγαράδων 0-1 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ιπποκράτης Σουρωτής 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Φοίνικας Σχολαρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Διγενής Κρυονερίου 3-0 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΑΣ Αρέθουσα 3-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 4-6 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Απόλλων Καστανά - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-2 τελικό

Εύοσμος 2006 - Μπέμπηδες Ιωνίας 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Κυψέλη Νεάπολης 2-0 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-2 τελικό

Καπετάν Αγρας - ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Επταπυργίου 3-1 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Σάντος - Μαντουλίδης 6-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Τρίτων Βόλβης - Εθνικός Προφήτη 0-3 τελικό

Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟ Καρτερών 2-1 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 6-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα