wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 1 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-5 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Νίκη Μεσημερίου 3-1 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού 2-3 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 5-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης 2-4 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΜΣ Νικόπολη 3-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 5-4 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αστραπή Μεσαίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Αστραπή Δενδροποτάμου 4-1 τελικό

Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Λητής 0-0 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-1 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-2 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Πυλαίας 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Μελιτέας - Αετός Βασιλικών 5-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μαγνησιακός - Φίλιππος Ελεούσας 3-2 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων 2-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Νίκη Νεοχωρούδας 1-1 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Κισσός Χορτιάτη 2-2 τελικό

Προοδευτική - Ενωση Συκεών 2-2 τελικό

Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Πυλαίας 1-1 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αστραπή Νεάπολης 3-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αίολος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Νίκη Ηρακλείου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού 0-3 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-2 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Πέρα 1-0 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-2 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-0 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-0 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 2-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα