wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 21 Ιανουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Πενταλόφου 1-0 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0 τελικό

Ελευθεριακός - ΑΣ Νεάπολης 2-2 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-3 τελικο

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα 0-4 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Εθνικός Σοχού 0-2 τελικό

Χελιδόνια - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-1 τελικό

Προοδευτική - Σάντος Πανοράματος 1-3 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Αστέρας 1-3 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστραπή Νεάπολης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες - ΠΟ Ξηροκρήνης 8-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Λαγυνών 2-3 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-1 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-1 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΣ Αγ. Παύλος 2-3 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-5 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-3 τελικό

Κανάρης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 2-2 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Μαραθών Υποδομή 1926 2-0 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Καπετάν Αγρας 0-2 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Εθνικός Προφήτη - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-1 τελικό

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα