wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 28 Ιανουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-1 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Νίκη Μεσημερίου 2-1 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός 1-1 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Φοίνικας Πολίχνης 0-1 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟ Δορκάδας 2-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελευθεριακός 1-0 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Πανόραμα 1-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Φιλύρου 1-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Δόξα Αγ.Παύλου 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής 3-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-1 τελικό

Εθνικός Σοχού - Ελλήσποντος Μαδύτου 3-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4-0 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας 0-0 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού 1-2 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Χελιδόνια  1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-0 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας 2-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Κρήνης  0-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Μελιτέας 0-1 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-2 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου  3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0 τελικό

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη 3-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Ενωση Συκεών 3-4 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Πυλαίας 0-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αίολος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-3 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-3 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 4-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-3 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού 0-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 τελικό

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-2 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αριστοτέλης 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-1 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δόξα Δρυμού 4-1 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Ξηροποτάμου 1-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου 1-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Βρασίδας Βρασνών 1-0 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου 3-0 α.α

Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-0 τελικό

Αίολος Ευόσμου 2014 - Μακεδών Ευόσμου 3-4 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-0 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΣ Αγ. Παύλος 6-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Κανάρης 1-1 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-3 τελικό

Καπετάν Αγρας - Μαραθών Υποδομή 1926 3-0 τελικό


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα