wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 18 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Ευόσμου 0-2 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Δόξα Πενταλόφου - Ελπίδες Χαλάστρας 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου - Αρης Καβαλαρίου 2-1 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα 2-4 τελικό

Εθνικός Σοχού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 3-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ασσήρου 4-0 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ευκαρπίας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Μελιτέας - Μαραθώνας 4-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς 1-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Φαλήρου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Σάντος Πανοράματος 2-2 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-1 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Αίολος 1-2 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Θρίαμβος Ταγαράδων 4-1 τελικό

Πέρα - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-2 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου 1-3 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-0 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 3-0 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Κρυονερίου  0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα