wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 25 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών 2-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου 0-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-3 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αξιός Ανατολικού 3-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου 1-0 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Ιάσων Αυγής 0-1 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Αγ.Παύλου 3-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 5-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Αίας Ευόσμου 0-1 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Σοχού 0-6 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής 0-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μελιτέας - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 τελικό

Μαραθώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-1 τελικό

Αετός Βασιλικών - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

ΠΑΟ Νέων Επιβατών – ΑΕ Φαλήρου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Εθνικός Μαλγάρων 1-4 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Δόξα Ελπίδας 3-7 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη 3-2 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Αστραπή Νεάπολης 4-2 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 2-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 3-2 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΠΑΟ Καρτερών 4-1 τελικό

Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-3 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Λαγυνών 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης 2-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 6-0 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΑΝΑΒΟΛΗ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 0-3 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας 0-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-2 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Δρυμού 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αίολος Ευόσμου 2014 - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ντίνος Κούης 5-1 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 3-0 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου 0-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Βορράς Αμπελοκήπων 4-4 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-1 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Κυψέλη Νεάπολης ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Παπάδες - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ερμής Μηχανιώνας 4-0 τελικό

Καπετάν Αγρας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-3 τελικό

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-1 τελικό

Κανάρης - Ελπίδες Φοίνικα 2011 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Δράση Αρδαμερίου 1-3 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Αετός Ανω Σταυρού 0-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα