wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 3 Μαρτίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς 6-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Αναγέννηση Επανομής 5-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 4-1 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Ιωνικός 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός 2-3 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Αρης Καβαλαρίου 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα 0-2 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μελιτέας 2-1  τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-4 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου 0-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Αίολος 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Πέρα 2-0 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-1 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου 2-2 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αίολος Ευόσμου 2014 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα