wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 10 Μαρτίου (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0  τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ομόνοια Σίνδου 0-0 τελικό

Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Δόξα Ρετζικίου 1-0 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Πενταλόφου 2-0 τελικό

Ιωνικός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-1 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Αξιός Ανατολικού 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Πανόραμα - Δόξα Αγ.Παύλου 0-0 τελικό

Ελευθεριακός - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Δόξα Ασσήρου 5-2 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Σοχού 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Ορφέας Σουρωτής 1-1 τελικό

Μελιτέας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

ΑΕ Κρήνης - Αχιλλέας Περαίας 2-0 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Νίκη Νεοχωρούδας  6-0 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Μαγνησιακός 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

Ενωση Συκεών - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-1 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Σάντος Πανοράματος 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-2 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Καρτερών 4-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Λαγυνών 3-1 τελικό

Κανονιέρηδες - Αίολος 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Αστέρας Ραιδεστού 1-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-0 τελικό

Πέρα - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-0 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-3 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Δράση Αρδαμερίου 0-0 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 3-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα