wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 15 Απριλίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Κεραυνός Κολχικού 1-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς 0-2 τελικό

Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 τελικό

ΑΕ Ευόσμου – Νίκη Μεσημερίου 2-2 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-3 τελικό

Ομόνοια Σίνδου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων 2-2  τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Φοίνικας Πολίχνης 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ιωνικός 1-0 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1 τελικό

Δόξα Ρετζικίου – Αξιός Ανατολικού 2-1 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-2 τελικό

Δόξα Πενταλόφου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας – Αστραπή Μεσαίου 6-0 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου 1-0 τελικό

ΑΣ Νεάπολης – Ιάσων Αυγής 1-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού – Πανόραμα 1-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-1 τελικό

Αρης Καβαλαρίου – Ελευθεριακός 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – Αναγέννηση Ρυσίου 2-2 τελικό

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών 4-3 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Νίκη Κερασιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών 2-1 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου – Μαραθώνας 0-1 τελικό

ΑΕ Κρήνης – Μελιτέας 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου 1-0 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ολυμπος Δενδροποτάμου 5-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-3 τελικό

ΑΣ Μενεμένης – Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-1 τελικό

Μαγνησιακός – ΑΕ Μαρτίου 1-1 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων – Νίκη Νεοχωρούδας 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 2-1 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Αστέρας 1-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-5 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ελπίδες Σταυρούπολης 3-0 τελικό

Προοδευτική – Αστραπή Νεάπολης 0-1 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Πυλαίας 1-2 τελικό

Ενωση Συκεών – Ιωάννης Παπάφης 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-1 τελικό

Εθνικός Λαγυνών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-1 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟ Καρτερών 4-4 τελικό

Αίολος – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-4 τελικό

Κανονιέρηδες – Νίκη Ηρακλείου 4-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-3 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης 4-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πέρα 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Κανάρης 0-2 τελικό

Καπετάν Αγρας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου – ΑΟ Θράκης 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα